Opravdu nepotřebujeme realitky?

Řada z nás řeší prodej svého bytu nebo rodinného domu pouze jednou za život. 


Přiznejme si, že většina z nás nemá s prodejem nemovitosti žádné zkušenosti, ale i přesto si stále klademe otázku „Proč bych měl svůj byt nebo dům prodávat prostřednictvím realitní kanceláře? Vždyť z internetu si můžu stáhnout vzory všech potřebných smluv?“


Nezapomínejte ale, že prodej nemovitosti bývá spojen se spoustou komplikací. 
Ať už jde o stanovení správné prodejní ceny, sepsání vhodné kupní smlouvy, zajištění bezpečné úschovy kupní ceny nebo o placení daně z nabytí nemovitostí.

 

Jste si jisti, že tyto úkony zvládnete provést opravdu sami? Chybovat se nevyplácí! Každá chyba Vás může přijít pěkně draho. V obchodě s nemovitostmi platí dvojnásob „Dvakrát měř a jednou řež!“ Pokud chcete, aby prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti proběhl zcela bezpečně a Vy jste nepřišli o své peníze, obraťte se na kvalitní realitní kancelář.
Společnost REAL SPEKTRUM je ryze českou realitní kanceláří, na kterou se můžete s důvěrou obrátit. Jsme připraveni poskytnout Vám nezávazné konzultace a poradenství zdarma a zajistit pro Vás bezpečný prodej Vaší nemovitosti.

 

U nás se můžete spolehnout na makléře s dlouholetými zkušenostmi, kteří Vám poskytnou kvalitní služby dostupné všem.Michal Chemišinec
specialista na nábor bytů a RD
tel: +420 724 405 303
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: michal.chemisinec@realspektrum.cz


Jsme připravený Vám vysvětlit celý postup prodeje. Součástí našich služeb je příprava veškerých smluv a to ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář & Partners. Pro bezplatné konzultace a poradenství se na mě neváhejte obrátit.

 


Petr Broža

specialista na nábor RD, chat a chalup
tel: +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.cz


Majitelům rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků pomáhám s prodejem již od roku 2003. Vím, jak je důležité, aby celý realitní obchod proběhl bezpečně. Věřím, že oceníte mé zkušenosti s tržním posuzováním cen nemovitostí.