Proč prodat nemovitost přes REAL SPEKTRUM?

Možná se právě zamýšlíte nad tím, zda a případně přes jakou realitní kancelář budete řešit prodej svého nemovitého majetku. Napadají vás všemožné obavy s tím spojené? Nabídnu vám jeden z mnoha důvodů, proč starost o prodej nemovitosti svěřit právě nám – nadstandardní komplexní právní servis. A co si pod tímto pojmem představit?


Na realitním trhu působíme 30 let a za tu dobu jsme nasbírali mnohé zkušenosti s převody nemovitostí. Veškerou smluvní dokumentaci týkající se naší činnosti neustále revidujeme a zdokonalujeme s ohledem na vývoj právní úpravy a požadavky našich klientů. Návrh smlouvy zasíláme klientům tak, aby měli dostatek času se s textem seznámit a případně jej probrat se svým právníkem či rodinou. Nebráníme se věcným připomínkám a požadavkům na změnu smlouvy, v případě potřeby vše trpělivě vysvětlíme a poradíme nejvýhodnější řešení.


Pracujeme v týmu právníků a odborníků s praxí v oboru nemovitostí. Úzce spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář & Partners, pod jejímž jménem smlouvy vyhotovujeme. Můžeme nabídnout zprostředkování notářské či advokátní úschovy kupní ceny u prověřených schovatelů. Pomůžeme v jednání s orgány státní správy, postaráme se o vyplnění a podání daňového přiznání k dani z nabytí nemovitostí. Vyžádá-li si to situace, rovněž zastoupíme klienty v řízení před katastrálním úřadem. Naše služby jsou komplexní, proto starosti spojené s převodem nemovitosti přenechejte zkušeným odborníkům, kteří se o vše postarají za vás.


Hodláte-li prodat svou nemovitost nebo se jen potřebujete poradit, neváhejte se s důvěrou obrátit na naše specialisty v oboru náboru nemovitostí. Přečíst si také můžete náš průvodce, jak prodat nemovitost.

 


Michal Chemišinec

specialista na nábor bytů a RD
tel.: +420 724 405 303
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: michal.chemisinec@realspektrum.cz


Mám kompletní přehled o cenách nemovitostí k bydlení na brněnsku a jsem připravený Vám vysvětlit celý postup prodeje. Poskytnu Vám bezplatné konzultace a poradenství při prodeji bytů nebo rodinného domu a zajistím zdarma tržní posouzení ceny Vaší nemovitosti.

 

 

 

Petr Broža

specialista na nábor RD, rekreačních objektů a STP
tel.: +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.cz

 

Ve společnosti REAL SPEKTRUM, a.s. pracuji od roku 2003. Věřím, že především majitelé rodinných domů ocení mé zkušenosti s tržním posuzováním cen nemovitostí. Při své práci vycházím z dlouholetých znalostí místního trhu a proto Vám mohu poskytnout služby šité na míru.