Prodej stavebního pozemku Vranov u Brna

V krásné lesnaté lokalitě bude už brzy stát nový rodinný dům

V obci Vranov u Brna, která se nachází necelých 15 minut jízdy ze severní hranice Brna, jsme letos v únoru úspěšně zrealizovali prodej stavebního pozemku s výměrou 369 m2. Nedaleko Drahanské vrchoviny, v krásné lesnaté lokalitě, bude již brzy postavený nový rodinný dům a obce se tak rozroste o nové obyvatele.

Úspěšný prodej stavebního pozemku Vranov
Prodej stavebního pozemku ve Vranově


Na začátku loňského listopadu se na naši realitní společnost obrátil majitel stavebního pozemku v obci Vranov u Brna s požadavkem na jeho prodej. Specialista na nábor nemovitostí k bydlení a rekreaci stavební pozemek navštívil, vyžádal si veškeré informace k inženýrským sítím, možnosti zastavitelnosti a výměru pozemku. Na základě získaných informací a porovnání s již prodanými nemovitostmi v této vyhledávané lokalitě stanovil nabídkovou cenu ve výši 1 250 000 Kč a doporučil postup prodeje.


Zanedlouho byl stavební pozemek ve Vranově zařazen do nabídky nemovitostí k prodeji naší realitní společnosti. Jeho prodej měla na starost zkušená realitní makléřka Petra Goliášová, které po celou dobu prodeje komunikovala s jednotlivými zájemci, organizovala prohlídky a zajišťovala potřebné informace. Kupce pro stavební pozemek ve Vranově našla ještě v tom stejném měsíci, ve kterém byla nemovitost zařazena do nabídky. Takto rychlý prodej stavebního pozemku proběhl především díky široké databázi zájemců o koupi nemovitosti k bydlení, kterou v Real Spektru udržujeme a stále rozšiřujeme.


V průběhu dalšího měsíce se dořešila naše právnička Mgr. Markéta Šenková veškeré právní náležitosti vč. úschovy kupní ceny a předání nemovitosti. Dnes již nový majitel řeší detaily výstavby svého nového domu.


Přechozí majitelé stavebního pozemku nás mile překvapili svojí pochvalou: "S díky vám sdělujeme, že transakce s prodejem naší nemovitosti ve Vranově u Brna je úspěšně ukončena. Naše poděkování patří rovněž paní Goliášové a pochopitelně celému realizačnímu týmu vaší realitní společnosti. Ještě jednou děkujeme." manželé Madarászovi.


Vlastníte také nemovitost k bydlení nebo rekreaci a zvažujete její prodej? Neváhejte kontaktovat naše specialisty.

 


Petra Goliášová

specialista na prodej bytů, RD, rekreačních objektů a novostaveb
tel.: +420 602 734 358
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petra.goliasova@realspektrum.cz

Byty a rodinné domy prodávám od roku 2012. Jsem připravená využít své dlouholeté obchodní zkušenosti a najít Vám bydlení přesně podle Vašich představ. Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit, ráda Vám pomohu.


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.