Víme, jak prodat i Vaši nemovitost

Přesvědčte se, že umíme prodat!

 

Jsme brněnská realitní společnost, která již od roku 1991 úspěšně prodává byty, rodinné domy, rekreační objekty a pozemky především v Jihomoravském kraji. Náš tým zkušených makléřů zaměstnaných na hlavní pracovní poměr má kompletní přehled o aktuálních cenách nemovitostí a bohaté zkušenosti s tržním posuzováním cen. Díky tomu Vám mohou poradit s nastavením správné prodejní ceny a doporučit Vám nejvhodnější postup prodeje. Rada od zkušeného makléře je nenahraditelná. Aby celý realitní obchod proběhl bezpečně, připravujeme pro své klienty veškeré smlouvy ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář & Partners. Navíc pro Vás zajistíme zcela zdarma úschovu kupní ceny u výše zmíněné advokátní kanceláře a PENB. Pokud tedy zvažujete prodej svého bytu nebo rodinného domu s důvěrou se na nás obraťte.


Najdeme kupce i pro Vaši nemovitost. Nabídněte nám ji k prodeji.

 


Michal Chemišinec

specialista na nábor bytů a RD
tel.: +420 724 405 303
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: michal.chemisinec@realspektrum.cz


Mám kompletní přehled o cenách nemovitostí k bydlení na brněnsku a jsem připravený Vám vysvětlit celý postup prodeje. Poskytnu Vám bezplatné konzultace a poradenství při prodeji bytů nebo rodinného domu a zajistím zdarma tržní posouzení ceny Vaší nemovitosti.

 

 

 

Petr Broža

specialista na nábor RD, rekreačních objektů a STP
tel.: +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.cz

 

Ve společnosti REAL SPEKTRUM, a.s. pracuji od roku 2003. Věřím, že především majitelé rodinných domů ocení mé zkušenosti s tržním posuzováním cen nemovitostí. Při své práci vycházím z dlouholetých znalostí místního trhu a proto Vám mohu poskytnout služby šité na míru.

 

 

Kontaktujte specialisty na prodej nemovitostí k bydlení a rekreaci


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.