Prodej bytu 3+1 o ploše 65 m2 v Lysicích

Lokalita: Lysice
Cena: 2 190 000 Kč
+ provize RK
Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi slunný byt 3+1 ve čtyřbytovém domě v klidné lokalitě Lysic s pěkným výhledem na lesy a město. Byt prošel rekonstrukcí a renovací. Dům má boční stěny zatepleny. Díky dvěma sklepům o rozloze 25 m² máte spoustu úložných prostor na oblečení, nářadí a další věci, které aktuálně v bytě nepotřebujete, ale musíte je mít někde uloženy. Parkování je možné přímo před domem a za domem je k dispozici zahrádka na obecním pozemku. V městysu Lysice kromě SDH a několika restaurací je i hotel, školka, škola, pošta, zdravotní středisko, koupaliště, letní kino, stadion, tělocvična, státní zámek a 2 hřiště. Obec Lysice má cca 1920 obyvatel a nachází se v okrese Blansko v JM kraji, cca 3 km od silnice I. tř. č. 43 Brno – Svitavy a cca 7 km od železničního uzlu Skalice nad Svitavou na trati Brno – Praha a cca 12 km o obce s rozšířenou působností (kam Lysice spadají) Boskovice.

Dispozice

Nabízíme ke koupi slunný byt 3+1 ve čtyřbytovém domě v klidné lokalitě Lysic s pěkným výhledem na lesy a město. Byt prošel rekonstrukcí a renovací. Dům má boční stěny zatepleny.
Díky dvěma sklepům o rozloze 25 m² máte spoustu úložných prostor na oblečení, nářadí a další věci, které aktuálně v bytě nepotřebujete, ale musíte je mít někde uloženy.
Parkování je možné přímo před domem a za domem je k dispozici zahrádka na obecním pozemku.
V městysu Lysice kromě SDH a několika restaurací je i hotel, školka, škola, pošta, zdravotní středisko, koupaliště, letní kino, stadion, tělocvična, státní zámek a 2 hřiště. Obec Lysice má cca 1920 obyvatel a nachází se v okrese Blansko v JM kraji, cca 3 km od silnice I. tř. č. 43 Brno – Svitavy a cca 7 km od železničního uzlu Skalice nad Svitavou na trati Brno – Praha a cca 12 km o obce s rozšířenou působností (kam Lysice spadají) Boskovice.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSBS/17959/19
 
Typ: Prodej
Kategorie: Byty
Podkategorie: 3+1
Vlastnictví: Osobní
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 65 m2
Balkón: Ano
Sklep: Ano
Parkování: Ano
Topení: Ústřední plynové
Elektřina: 230V
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Plyn: Plynovod
 
Energetická náročnost: Mimořádně nehospodárná G