Prodej rodinného domu 75 m2 v Olešnici

Lokalita: Olešnice
Cena: informace u makléře
Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji částečně podsklepený řadový přízemní rodinný dům s podkrovím v Olešnici s dispozicí 3+kk. Objekt je vhodný k rekonstrukci a realizaci Vašich představ. Rodinný dům o podlahové ploše cca 75 m² byl postaven v roce 1946 ze zdiva cihelného tl. 45 cm s dřevěnými podlahami a trámovými stropy. Stavební provedení odpovídá době vzniku. Dům je zanedbán. U domu je cca 900 m2 zahrady, na jejíž opačné části stojí částečně podsklepený druhý nyní obývaný rodinný dům - dřevostavba z roku cca 1971, kde po dobu rekonstrukce hlavního domu může rodina bydlet a poté z něj mít domek pro hosty či personál. Je zde i možnost z řadového domu udělat velkou garáž s dílnou a průjezd do zahrady a v rodinném domě stojícím v zahradě bydlet. Nemovitost poskytuje vícero řešení. Rodinný důmje ve slepé ulici v krásné krajině protkané cyklostezkami i mnoha turistickými trasami obklopená převážně jehličnatými lesy s velkou úrodou hub a dalších lesních plodů a současně dojdete za 5 min pěšky na Olešnické náměstí. Asi sedm minut od domu na kole je vyhledávaná sjezdovka s večerním lyžováním.vka s večerním lyžováním.

Dispozice

Exkluzivně nabízíme k prodeji částečně podsklepený řadový přízemní rodinný dům s podkrovím v Olešnici s dispozicí 3+kk. Objekt je vhodný k rekonstrukci a realizaci Vašich představ.

Rodinný dům o podlahové ploše cca 75 m² byl postaven v roce 1946 ze zdiva cihelného tl. 45 cm s dřevěnými podlahami a trámovými stropy.

Stavební provedení odpovídá době vzniku. Dům je zanedbán.

U domu je cca 900 m2 zahrady, na jejíž opačné části stojí částečně podsklepený druhý nyní obývaný rodinný dům - dřevostavba z roku cca 1971, kde po dobu rekonstrukce hlavního domu může rodina bydlet a poté z něj mít domek pro hosty či personál.

Je zde i možnost z řadového domu udělat velkou garáž s dílnou a průjezd do zahrady a v rodinném domě stojícím v zahradě bydlet. Nemovitost poskytuje vícero řešení.

Rodinný důmje ve slepé ulici v krásné krajině protkané cyklostezkami i mnoha turistickými trasami obklopená převážně jehličnatými lesy s velkou úrodou hub a dalších lesních plodů a současně dojdete za 5 min pěšky na Olešnické náměstí. Asi sedm minut od domu na kole je vyhledávaná sjezdovka s večerním lyžováním.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSBS/18051/19-1
 
Typ: Prodej
Kategorie: Domy
Podkategorie: Rodinný
Parametry nemovitosti
Topení: Ústřední tuhá paliva
Odpad: Jímka
Plocha pozemku: 900 m2
Elektřina: 230V, 400V
Sklep: Ano
Užitná plocha: 75 m2
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
 
Energetická náročnost: Mimořádně nehospodárná G