Prodej rodinného domu Brno - Sadová

Lokalita: Brno
Cena: 13 950 000 Kč
Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu s garáží pro dvě auta, dílnou, zděným zahradním domkem a zahradou. Prostorný rodinný dům 5+kk se nachází v jedné nejvyhledávanější městských lokalit, která se vyznačuje nejen výbornou dopravní dostupností do centra, ale zejména blízkostí krásných lesů. Při stavbě rodinného domu byly využity výhradně nadstandardní materiály a stavební postupy. Nízké náklady na bydlení jsou zajištěny díky zvolenému typu vytápění, kdy v každé místnosti je úsporný topný infrapanel s termostatem. Lze tedy topit úsporně a v každé místnosti si nastavit individuální teplotu. Úspora energie je dále zajištěna použitým LED osvětlením s regulací intenzity světla a také barev. Okna jsou plastová se sedmi komorovým profilem a mají předokenní rolety na dálkové ovládání. K vybavení domu také patří integrovaný kamerový systém, rozvody TV a internetu. Rodinný dům a garáž mají plochou střechu a jsou tedy vhodné pro instalaci fotovoltaických panelů.

Dispozice

Pozemek celkem: 466 m²
Užitná plocha celkem: 205 m²
Zastavěná plocha: 143 m²

Dispozice RD:
1.NP: vstupní chodba (11,5 m²), obývací pokoj s kuchyňským koutem (37,0 m²), ložnice s vlastním WC (12,5 m²), koupelna s WC (5,0 m²), technické místnost (5,0 m²)
2.NP: chodba (12,0 m²), pokoj s vlastní koupelnou (21,0 m²), pokoj se šatnou (18,5 m²), pokoj (20,0 m²), koupelna s WC (6,0 m²)

Další: garáž pro dvě auta (35,0 m²) s dílnou se sociálním zařízením (10,0 m²), zděný zahradní domek (12,0 m²)

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19515/22
 
Typ: Prodej
Kategorie: Domy
Podkategorie: Rodinný
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 205 m2
Plocha pozemku: 466 m2
Topení: Lokální elektrické
Elektřina: 230V, 400V
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Veřejná kanalizace
 
Energetická náročnost: B – Velmi úsporná