Prodej rodinného domu Tasov

Lokalita: Tasov
Cena: 4 390 000 Kč
+ provize RK
Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rodinný dům se zahradou v obci Tasov na Vysočině. Dům se nachází na kraji obce, na nádherném klidném místě, obklopený přírodou. V těsné blízkosti se nachází rodný dům básníka Jakuba Demla. Dům je vhodný jak pro rekreaci, tak k trvalému bydlení. Jedná se o přízemní rodinný dům s neobytným podkrovím, dispozičně řešený jako 2+1. Velkou devizou je krásný dvůr s možností posezení a navazující zahradou, která plynule přechází do lesa. Součástí domu je chodba, hostinský pokoj, kuchyně, ložnice a přiléhající komora/šatna. Parkování je možné ve stodole, která navazuje na obytnou část domu.

Dispozice

Stavebně technický stav domu je velmi dobrý. Před 15 roky proběhla rekonstrukce objektu. Objekt je napojen na veškeré IS. Vytápění plynovým kotlem nebo krbovými kamny napojenými do systému.

Obec Tasov se nachází pouhé 3 km od sjezdu na dálnici D1, díky čemuž disponuje vynikající dostupností - Brno 30 minut, Praha 90 minut. V okolí se nachází spousta možností pro volnočasové aktivity (cyklostezky, turistika, rybolov, houbaření) a je zde i kompletní občanská vybavenost (ZŠ, obchod, pošta, farma Tasov a další).

PENB nebyl dodán, proto s ohledem na legislativní požadavky uvádíme energetickou třídu „G“.

Rodinný dům se prodává včetně vybavení. K nastěhování od října 2022. Více informací u makléře.

Pozemek celkem: 939 m²
Zastavěná plocha a nádvoří: 297 m²

Dispozice RD:
1.NP: vstupní chodba (5,4 m²), ložnice (15,9 m²), pokoj (12,0 m²), kuchyně (14,8m²) koupelna s WC (8,9 m²), komora (9,9 m²)

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19521/22
 
Typ: Prodej
Kategorie: Domy
Podkategorie: Rodinný
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 939 m2
Plocha zahrady: 642 m2
Topení: Ústřední plynové
Elektřina: 230V
Odpad: Veřejná kanalizace
Plyn: Plynovod
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná