Pronájem bytu 3+kk 87,5 m2 v Kunštátě

Lokalita: Kunštát
Cena: 8 500 Kč/za měsíc
+ provize RK
Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k pronájmu od 1. 7. 2019 byt 3+kk o ploše 87,5 m2 v Kunštátě. Prostorný byt je umístěn v přízemí rodinného domu a směrem do dvora má k dispozici zastřešenou verandu o ploše dalších cca 30 m2. I díky tomu je byt pohodlným útočištěm pro čtyř či pětičlennou rodinu. Vytápění, ohřev TUV, osvětlení i vaření je v tomto bytě na elektřinu. Dispozice: zádveří, velk á chodba vhodná k umístění mnoha skříní, prostorný pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice orientované na jihozápad a západ a koupelna s WC. Byt má samostatná měřidla spotřeby elektrické energie a vody a vyúčtování těchto služeb je každých šest měsíců. Nájemné je 8.500,- Kč měsíčně a záloha na služby včetně internetu je 5.500,- Kč měsíčně. Zálohy na služby jsou nastaveny ve výši, která odpovídá vytápění pouze elektřinou. Pokud nájemce využije možnost přitápět si kamny, umístěními v obývacím pokoji s kuchyňským koutem, pak samozřejmě bude mít vráceny relativně vysoké přeplatky. Kauce odpovídá výši jednoho nájmu.

Dispozice

Exkluzivně nabízíme k pronájmu od 1. 7. 2019 byt 3+kk o ploše 87,5 m2 v Kunštátě. Prostorný byt je umístěn v přízemí rodinného domu a směrem do dvora má k dispozici zastřešenou verandu o ploše dalších cca 30 m2. I díky tomu je byt pohodlným útočištěm pro čtyř či pětičlennou rodinu. Vytápění, ohřev TUV, osvětlení i vaření je v tomto bytě na elektřinu.
Dispozice: zádveří, velká chodba vhodná k umístění mnoha skříní, prostorný pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice orientované na jihozápad a západ a koupelna s WC. Byt má samostatná měřidla spotřeby elektrické energie a vody a vyúčtování těchto služeb je každých šest měsíců. Nájemné je 8.500,- Kč měsíčně a záloha na služby včetně internetu je 5.500,- Kč měsíčně. Zálohy na služby jsou nastaveny ve výši, která odpovídá vytápění pouze elektřinou. Pokud nájemce využije možnost přitápět si kamny, umístěními v obývacím pokoji s kuchyňským koutem, pak samozřejmě bude mít vráceny relativně vysoké přeplatky. Kauce odpovídá výši jednoho nájmu.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSBS/17789/19
 
Typ: Pronájem
Stav: Rezervováno
Kategorie: Byty
Podkategorie: 3+kk
Vlastnictví: Osobní
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 87 m2
Terasa: Ano
Parkování: Ano
Topení: Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické
Elektřina: 230V
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Veřejná kanalizace
 
Energetická náročnost: Mimořádně nehospodárná G