Pronájem rodinného domu se zahradou a terasou, Brno - Žabovřesky, ulice Blatného

Lokalita: Brno
Cena: 35 000 Kč/za měsíc
+ zálohy na energie a služby
Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu moderní, zateplený rodinný dům cca 120 m² se zahrádkou cca 41 m², terasou cca 25 m² a sklepem cca 20 m² ve vyhledávané části města Brna a to konkrétně v Žabovřeskách, ulice Blatného. Výhodou jsou dvě parkovací místa přímo před domem - na vlastním pozemku. Součástí jsou i malé uzamykatelné sklady o výměře přibližně 20 m².

Dispozice

V přízemí se nachází vstupní chodba s posezením a velkými zrcadlovými vestavěnými skříněmi; prostorná kuchyně o výměře cca 22 m²; koupelna se sprchou a vanou cca 6,3 m²; samostatné WC; dále pak obývací pokoj o výměře cca 20,3 m² s výhledem do zahrádky; chodbička a schodiště.
V patře domu se nachází 3 pokoje o výměře cca 11,0 m², 11,5 m² a 16,7 m² - tímto pokojem se vstupuje na terasu o výměře cca 25 m². V patře je taktéž koupelna a chodbička s posezením.

Zařízení: 2 velké postele včetně matrací, prostorná skříň v pokoji, velké vestavěné zrcadlové skříně na chodbě, kuchyňská linka do L, botník z masivu, osvětlení, žaluzie, bezpečnostní dveře i alarm s čidly v každé místnosti, voda v každé místnosti s výjimkou jediné, bezpečnostní fólie na všech oknech v přízemí, okna plastová, nové podlahy, nový plynový kotel BAXI s termohlavicemi Heimeier na radiátorech

Dům je vhodný pro rodinu a je k pronájmu dle domluvy.
K ceně nájmu se připočítává záloha na služby - cca 5.000, Kč / měsíc, dle reálné spotřeby.

*Skrze povolení je v přízemí možné zřídit provozovnu například kosmetiky - tak tomu bylo v předešlých letech - viz foto.

Žabovřesky patří mezi nejvíce lukrativní část města Brna, veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19919/23
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Domy
Podkategorie: Rodinný
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 139 m2
Terasa: Ano
Sklep: Ano
Parkování: Ano
 
Energetická náročnost: C – Úsporná