Pronájem bytu Brno - Královo Pole

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha: - m2
Cena:
od
do

Pronájem bytu Brno - Královo Pole

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Pronájem bytů Brno Královo Pole

Další skvělou lokalitou k pronájmu v bezprostřední blízkosti centra je Královo Pole. Pronájem bytu Královo Pole a bydlení v této části Brna, je výhodné zejména pro svou polohu téměř v samotném centru. Směrem k centru je na dosah Vila Tugendhat nebo Hvězdárna a planetárium s přilehlým parkem, na opačném konci si můžete užívat zeleně kolem Zaječí hory.  Samozřejmostí je skvělá občanská vybavenost a další možnosti nezbytné k praktickému a pohodlnému bydlení. Vyzkoušejte naše vyhledávání se zadáním konkrétních priorit a najděte si s námi svůj nový, ideální pronájem. Postaráme se o prohlídku, zajistíme smlouvy a provedeme vás celým procesem zajištění pronájmu, v co nejkratší možné době a bez problémů.

Kromě pronájmu bytů v Brně Králově Poli nabízíme i pronájmy v částech SlatinaBystrc, LíšeňČernovice, LesnáVinohrady, Židenice, ŘečkoviceStarý LískovecČerná Pole, Medlánky, Nový LískovecKomín nebo Žabovřesky.