Pronájem bytu Brno - Řečkovice

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha: - m2
Cena:
od
do

Pronájem bytu Brno - Řečkovice

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Pronájem bytů Brno Řečkovice

Hledáte pronájem bytu v lokalitě Brno Řečkovice? Projděte si seznam námi nabízených nemovitostí k pronájmu a vyberte si tu nejvhodnější právě pro vás. Řečkovice jsou známé svou výbornou občanskou vybaveností, snadnou dostupností do centra a současně bezprostřední blízkostí zeleně a přírody. Kromě hojného počtu restaurací a kaváren tu najdete třeba divadlo Špílberg, sportovní areál na Družstevní nebo Ranč se spoustou vyžití pro milovníky koní. Pronájem bytů Brno Řečkovice uspokojí i ty, kteří rádi tráví svůj čas v přírodě. Nabízí se procházky kolem Soběšických rybníčků nebo na Mokrou horu. Využijte naše vyhledávání pro nalezení vhodné, bytové dispozice. V naší nabídce najdete od malých bytů 1+kk až po 4+1 a větší.

Kromě pronájmu bytů v Brně Řečkovicích nabízíme i pronájmy v částech SlatinaBystrc, LíšeňČernovice, LesnáVinohrady, Židenice, Královo Pole, Starý LískovecČerná Pole, Medlánky, Nový LískovecKomín nebo Žabovřesky.