Pronájem bytu Brno - Starý Lískovec

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha: - m2
Cena:
od
do

Pronájem bytu Brno - Starý Lískovec

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Pronájem bytů Brno Starý Lískovec

Pokud si přejete bydlet v klidnější části města a zároveň být během chvilky v jeho samotném centru, pronájem bytu ve Starém Lískovci je pro vás ideálním řešením. Výhody bydlení v této části Brna jsou zejména ve skvělé občanské vybavenosti a těsné blízkosti samotného centra města. Lokalita poskytuje různé možnosti vyžití, ze kterých určitě uvítáte zejména blízkost obchodního komplexu Campus. Praktická je rovněž poliklinika v lokalitě a blízkost nemocnice, což umožní mít veškerou zdravotní péči na jednom místě. Přinášíme vám pronájem bytů Brno Starý Lískovec v přehledném řazení a s možností filtrování podle konkrétních parametrů. Použijte naše vyhledávání a zadejte konkrétní požadavky vašeho nového pronájmu, nebo si vyberte to nejvhodnější bydlení podle velikosti a počtu místností.

Kromě pronájmu bytů ve Starém Lískovci nabízíme i pronájmy v částech SlatinaBystrc, LíšeňČernovice, LesnáVinohrady, Židenice, Královo Pole, Řečkovice, Černá Pole, Medlánky, Nový LískovecKomín nebo Žabovřesky.