Pronájem bytu Brno - Žabovřesky

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha: - m2
Cena:
od
do

Pronájem bytu Brno - Žabovřesky

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Pronájem bytů Brno Žabovřesky

Veškerá kritéria kompletní občanské vybavenosti a městského pohodlí, splňuje pronájem bytů Brno Žabovřesky. Tato část Brna je umístěna v blízkosti středu města a disponuje nejen městským zázemím, ale i možností trávit dostatek času v blízké přírodě. Na vycházky kousek od domova můžete vyrazit například na Palackého vrch nebo Kozí horu. Další možnosti přináší využití programu kulturního domu Rubín, pro děti i dospělé. Hledáte pronájem velkého bytu pro rodinu? Vyzkoušejte naše vyhledávání podle zadaných kritérií a prohlédněte si prostorné, aktuálně dostupné byty v této lokalitě. Potřebujete malé bydlení pro pár nebo jednotlivce? Prohlédněte si volné byty 1+kk a podobné. V případě, že nenacházíte byt odpovídající vašim představám, budeme rádi, pokud se obrátíte přímo na nás a uvedené kontakty. Rádi se vám pokusíme vyjít vstříc nabídkou na míru. 

Kromě pronájmu bytů v Brně Žabovřescích nabízíme i pronájmy v částech SlatinaBystrc, LíšeňČernovice, LesnáVinohrady, Židenice, Královo Pole, ŘečkoviceStarý LískovecČerná Pole, Medlánky, Nový LískovecKomín.