Rezidence Lesopark Znojmo

Tento rezidenční projekt je kombinací nové výstavby a rekonstrukce bytového domu. První etapa projektu - Budova A prošla kompletní rekonstrukcí a disponuje jednotkami 1+1 s využitím 2kk. V bytech jsou použity moderní a nadčasové zařizovací předměty, obklady a laminátové podlahy, s možností výběru světle hnědého nebo šedého designu bytové jednotky. Byty se nachází v 1.-6. NP a poskytují výhled na město nebo do lesoparku, který budoucího majitelům umožňuje bezprostřední kontakt s přírodou a možnost trávení času v této naprosto jedinečné lokalitě. Ke každé jednotce je v ceně sklepní kóje a dále možnost využití velkorysé kočárkárny, skladu pro kola nebo jiného využití. Pro majitele bytových jednotek je možnost přikoupení parkovacího místa.

                           

                           

VÝHODY

V bytech jsou použité moderní a nadčasové zařizovací předměty, obklady a laminátové podlahy – výběr světlé nebo tmavé varianty. Bytové jednotky se nachází v 1. – 6. NP a poskytují výhled do přírody nebo na město.

Jedná se o skvělou investiční příležitost v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, nedaleko nemocnice Znojmo.

K možnosti je také dokoupení parkovacího místa přímo před domem.

POPIS JEDNOTEK
Jedná se o jednotky 1+ 1, avšak využití jednotky je  2kk. V bytech jsou použity moderní a nadčasové materiály, jako velkoformátová dlažba, designová sanita,  nadstandartní laminátové podlahy a dveře značky SAPELI. Jednotky mají samostatná měření vody, tepla, elektriky. Sklepní kóje, jsou zamykatelné, jsou  provedeny z drátěného programu a zajišťují tak bezpečné uložení věcí. Ceny od 3 100 000 Kč.                             
 
Chcete se dozvědět více informací o projektu? Kontaktujte nás nebo vyplňte formulář níže a my se vám brzy ozveme.

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně 

 

Petr Broža
tel.: +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.cz


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.