Budova bývalé Nářaďovny v Nové Zbrojovce

Areál bývalé Zbrojovky, který byl dlouhodobě nevyužitý, se postupně proměňuje v novou městskou čtvrť. Jako první zde ožije devítipodlažní budova bývalé Nářaďovny. Z té se už na konci roku 2019 stane moderní administrativní budova s celkovou plochou 19 000 m2.

Budova bývalé Nářaďovny v Nové Zbrojovce


Letos na jaře byla zahájena přestavba výškové budovy bývalé Nářaďovny, která se promění v moderní administrativní budovu splňující nejvyšší požadavky současné doby. Jednotlivá podlaží s výměrou 2 900 m2 budou propojená vnitřním schodištěm. Samotné kanceláře budou mít industriální ráz a jejich pronájem je možný již od 500 m2. Objekt mimo jiné nabídne unikátní pracovní prostředí i na třech loftových patrech. Uživatelům bude k dispozici také společná střešní terasa s nádherným výhledem na celé Brno. Budova Nářaďovny bude vybavena reprezentativním vstupním lobby s centrální recepcí, jídelnou, kolárnou i fitness sálem. Samozřejmostí je dostatečná parkovací plocha pro uživatele a návštěvníky.


Současně s dokončením přestavby budovy Nářaďovny bude hotová i volnočasová plocha, která uživatelům nabídne např. in-line dráhu s napojením na cyklostezku, hřiště na streetball a beach volejbal i trial běžeckou dráhu. K dispozici bude parková úprava s odpočinkovými zónami a barbecue.


Pro více informací o nabídce kancelářských ploch neváhejte kontaktovat makléře.

 

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

Mgr. Jan Dufek

specialista na pronájem kancelářských a obchodních prostor
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

Velmi dobře znám brněnský realitní trh s kancelářskými plochami. Rád pro Vás připravím nabídku na míru a společně najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašemu podnikání.

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.