Kanceláře k pronájmu

Pronájem kanceláří v Brně

Je pro Vás důležitá spokojenost Vašich zaměstnanců? Nabídněte jim pracovní prostředí, do kterého se budou těšit a ze kterého se jim, s trochou nadsázky, nebude chtít domů.

Podoba dnešních kanceláří je rozmanitá – od menších uzavřených pracoven přes velkorysé open space kancelářské místnosti až po multifunkční prostory, které zaměstnancům nabídnou dostatek míst, kde mohou odpočívat a potkávat se s kolegy. Pro řadu zaměstnanců je stále důležité i to, ve které městské části budou pracovat a jak dlouho budou do své kanceláře dojíždět. Velkým benefitem je pro ně bezesporu také dostupnost centra a možnost zajít si během dne vyřídit potřebné věci např. na úřad nebo do banky. Samozřejmostí je dnes už dostatek parkovacích míst pro služební i soukromá auta. Nesplňují Vaše prostory všechny vyjmenované benefity? Chcete, aby se Vaši zaměstnanci cítili v práci dobře? Připravíme Vám nabídku kancelářských prostor přesně na míru! 


Jste majitelem kancelářských prostor a potřebujete je pronajmout? Přivedeme Vám prověřené nájemníky.

Již od roku 1991 se specializujeme na brněnský realitní trh s kancelářskými prostory. Ta tu dobu jsme úspěšně zrealizovali tisíce realitních obchodů a získali jsme mnoho spokojených klientů. Poradíme i Vám, jak výhodně pronajmout své prostory. Náš specialista si osobně prohlédne Vaše nebytové prostory a stanoví aktuální tržní výši nájemného. Probere s Vámi podmínky nabízení a objasní Vám veškeré detaily uvedené ve smlouvě. Postará o profesionální prezentaci Vaší nemovitosti i o prohlídky s klienty. Bude pro Vás také pracovat tým zkušených právníků, kteří úzce spolupracují s přední brněnskou advokátní kanceláří Muzikář&Odehnal.

Neváhejte kontaktovat specialistu na pronájem kanceláří.

Lukáš Wagner

specialista na pronájem kanceláří
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: lukas.wagner@realspektrum.cz

Znám správnou výši nájemného na brněnském realitním trhu s kancelářskými plochami. Rád Vám se vším pomůžu a společně tak najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašemu podnikání.