Moderní komerční prostory v ekologickém areálu Svatopetrská Brno

Původní administrativní centrum v Brně Komárově, které bylo budováno od 70 let dvacátého století, se mění v moderní multifunkční areál. První fází rekonstrukce byla přestavba objektu "C" na Inovační centrum SVATOPETRSKÁ. Nově tak vznikly podnikatelské prostory, které jsou kombinací kanceláří, skladů a ploch pro lehkou výrobu. 

Komerční areál v Brně Komárově

Vše potřebné najdete v dostupné vdálenosti

Nově budovaný komerční areál SVATOPETRSKÁ se nachází na křižovatce ulic Dornych, Plotní a Svatopetrská. Jeho perfektní poloha zajistí bezproblémový přístup z hlavního vlakového i autobusového nádraží a skvělou dostupnost z dálnice D1 a D2. Velkou výhodou pro nájemníky je i dostupnost MHD a cyklostezka s vlastním příjezdem.


V blízkém okolí se nachází řada administrativních center. Ale jen areál SVATOPETRSKÁ nabízí svým uživatelům místo pro relaxaci u revitalizované říčky Ponávka se střešní zahradou a posezení pod stromy. K dispozici je také bistro, které připravuje nejen chutné snídaně, svačiny a obědy ale i občerstvení pro víceúčelový sál s kapacitou až pro 120 hostů.

Zákres umístění komerčního areálu v Brně na ul. Svatopetrská

 

Chytrý ekologický koncept komerčního areálu

Budova je koncipována do pasivního standardu a pro svůj provoz využívá obnovitelné zdroje energie v podobě 42 zemních vrtů, tepelných čerpadel nebo např. fotovoltaiky. Unikátem je především zelená fasáda s integrovanými panely, která pohlcuje CO2 a produkuje kyslík. Tyto nejmodernější ekologické technologie jsou vysoce šetrné k životnímu prostředí a zajišťují uživatelům vysoký komfort.

 

Nízkoenergetické komerční prostory k pronájmu

V aktuální nabídce naleznete flexibilní prostory, které umožní maximální využití pronajímatelné plochy. V přízemí jsou k dispozici výrobní/skladové prostory se sekčními vjezdovými vraty, v patře jsou pak kanceláře a sociální zázemí. Podnikatelské boxy si můžete upravit dle svých potřeb na míru. Lze je např. rozšířit o další vestavěná patra. Získáte tak plochu přes 700 m2. Před každou podnikatelskou jednotkou jsou také připraveny 3-4 parkovací stání.

 

Multifunkční komerční areál v Brně

 

Proč si pronajmout flexibilní podnikatelské boxy:

 

  • výměry již od 245 m2

  • možnost úpravy dle potřeb nájemce

  • rozšíření o vestavěné patro nebo o další box

  • zajištěné parkování a manipulace pro zásobování

  • široká vybavenost areálu

  • využívání jednacích místností nebo jednacích sálů s kapacitou až 120 hostů

  • spolehivá optická síť, rychlý internet

  • 24 hodinová ostraha

 

Hledáte příjemné místo pro své zaměstnance a obchodní partnery? Chcete využívat nejmodernější technologie a současně být šetrní k životnímu prostředí? Flexibilní podnikatelské boxy v areálu SVATOPETRSKÁ jsou správnou volbou!


Nabídku výrobních/skladových prostor k pronájmu vám připraví naši realitní specialisté na míru. Kontaktujte je.

 

Ing. Radek Březina

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal, pozemků
tel.: +420 602 411 584
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.brezina@realspektrum.cz

Své dlouholeté zkušenosti zúročím při vyhledání nemovitosti podle Vašich požadavků. Především klienti z řad velkých korporací ocení můj profesionální přehled o trhu s podnikatelskými a průmyslovými nemovitostmi.

 

 

 

 

Ing. Vladimír Hnát

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal, pozemků
tel.: +420 602 501 012
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: vladimir.hnat@realspektrum.cz

Mou základní obchodní strategií je za všech okolností osobní přístup ke každému z mých obchodních partnerů, ať už potřebuje zajistit prodej, pronájem nebo koupi nemovitosti. Snažím se pozorně vnímat jejich potřeby a najít pro ně oboustranně přijatelná řešení.

 

 

 

Mám zájem o bližší informace o flexibilních boxech v areálu Svatopetrská


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.