Multifunkční objekt na ulici Vídeňská

Významný prodejce kol a cyklodoplňků, společnost Velo MTB s.r.o., nás výhradně pověřil k prodeji své cykloprodejny na ulici Vídeňská v lokalitě Brno – jih. Tento dvoupodlažní multifunkční objekt našel prostřednictvím naší společnosti nového majitele, předního českého dovozce, výrobce a distributora osobních ochranných pracovních prostředků a pomůcek, společnost CANIS SAFETY a.s., která zde následně otevřel svoji novou pobočku. 


Dvoupodlažní budovu s celkovou užitnou plochou 1 060 m2 tvoří obchodní prostor, sklad a kancelářské zázemí. Náleží k ní pozemek s výměrou 1 616 m2, který disponuje dostatkem zpevněných ploch pro manipulaci, parkování a příjezd pro kamion.

Nový majitel si nemovitost upravil podle svých potřeb a nyní si v jeho nové provozovně můžete vybrat z široké nabídky pracovních oděvů a obuvi, případně využít zakázkovou výrobu pracovních oděvů a potisků dle Vašeho přání.

Přejeme společnosti CANIS SAFETY a.s. spoustu spokojených zákazníků nejen v nové provozovně a společnosti Velo MTB s.r.o. děkujeme za důvěru projevenou při výhradním zastoupení prodeje.

Multifunkční objekt na ulici Vídeňská v Brně. Bývalá prodejna cyklodoplňků Velo MTB.
Dvoupodlažní objekt se skladem, obchodním prostorem a kancelářemi na ulici Vídeňská v Brně.