Připravujeme do prodeje pozemek 1,7 ha u Černovických teras v Brně

Ve výhradním zastoupení od majitele připravujeme do prodeje pozemek nacházející se v průmyslové zóně v bezprostřední blízkosti dálnice D1 a Černovických teras, lokalita Bněnské Ivanovice. Pozemek je rovinatý oplocený, částečně zpevněný a v současné době pronajatý pro účely skladování materiálů a parkování stavebních strojů.

Celková výměra pozemku je 16.656 m².Územní plán: plochy pracovních aktivit, jsou určeny pro umístění výrobních provozoven a průmyslových podniků. Přípustné jsou sklady a skladové plochy. Podmíněně mohou být přípustné maloobchodní/velkoobchodní provozovny do 1500 m², administrativní budovy, byty správce a další, a to vše za podmínky, že jsou funkční součástí výrobních provozoven či skladů.

Inženýrské sítě:
Elektřina: venkovní portálová transformační stanice 22/0,4kv 400kVA v majetku prodávajícího, nacházející se na pozemku statutárního města Brna. Trafostanici je sdílená, využívá další společnost prodávajícího.
Plyn: pozemek nemá realizovanou přípojku plynu, možnost napojení je vybudováním regulační stanice napojené na VTL plynovod na pozemku statutárního města Brna.
Voda: lze napojit ze sousedního pozemku - vodoměrná šachta ve vlastnictví prodávajícího
Kanalizace: pouze dešťová, řešeno odovodem do místního potoka.

 

Bližší informace, doklady k nemovitosti a prohlídku žádejte u zástupce realitní společnosti:

 

Ing. Radek Březina

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal, pozemků
tel.: +420 602 411 584
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.brezina@realspektrum.cz

Své dlouholeté zkušenosti zúročím při vyhledání nemovitosti podle Vašich požadavků. Především klienti z řad velkých korporací ocení můj profesionální přehled o trhu s podnikatelskými a průmyslovými nemovitostmi.

Ing. Vladimír Hnát

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal, pozemků
tel.: +420 602 501 012
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: vladimir.hnat@realspektrum.cz

Mou základní obchodní strategií je za všech okolností osobní přístup ke každému z mých obchodních partnerů, ať už potřebuje zajistit prodej, pronájem nebo koupi nemovitosti. Snažím se pozorně vnímat jejich potřeby a najít pro ně oboustranně přijatelná řešení.

 

Mám zájem o bližší informace o pozemku v blízkosti Černovických teras


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat