Prodej nájemních domů Brno

V prodeji nájemních domů v Brně jsme jedničky!

 
Na brněnském realitním trhu není dostatek investičních nemovitostí na prodej a zájem o jejich koupi stále narůstá. V posledním období se výrazně zvýšila poptávka po nájemních domech, a to především v okolí širšího centra města. I toto je jeden z důvodů, proč se ceny nájemních domů drží tak vysoko. Dalo by se říct, že teď je nejlepší čas na jejich prodej. Majitelé mohou nyní utržit  i o desítky procent více, než tomu bylo před rokem. Pokud tedy i Vy zvažujete prodej svého nájemního domu, neváhejte kontaktovat naše specialisty a využijte bezplatné a nezávazné konzultace.

Úspěšně jsme také prodali:


Nájemní dům, Brno - ul. Pekařská
užitná plocha 697 m2, 14 bytů,
2 nebytové prostory


Nájemní dům, Brno - ul. Černopolní
užitná plocha 1 893 m2, 23 bytů,
2 nebytové prostory


Nájemní dům, Brno - ul. Veselá
5ti podlažní historický objekt
s obchodním prostorem


Nájemní dům, Brno - ul. Kounicova
užitná plocha 1 600 m2, 14 bytů,
1 nebytový prostor


V oblasti komerčních nemovitostí úspěšně působíme od roku 1991. Spolupracují s námi nejvýznamnější tuzemští i zahraniční developeři, investoři a vlastníci komerčních nemovitostí. Za 27 let jsme si vybudovali vlastní obsáhlou, cílenou a dlouhodobě udržovanou databázi klientů, ve které nyní evidujeme přes 400 poptávek po činžovních domech. I díky tomu není žádnou výjimkou, že při správně nastavené ceně umíme nemovitost prodat bez nutnosti spuštění inzerce a to na základě oslovení vlastních klientů z široké databáze.


Přesvědčte se, že umíme prodat a nabídněte nám svůj nájemní dům k prodeji.

 

Jan Ryšavý

specialista na prodej nájemních domů
tel.: +420 602 156 824
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.rysavy@realspektrum.cz

Každá nemovitost má svého kupce, ale štěstí musíte jít naproti. Prvním důležitým krokem k úspěšnému prodeji je stanovení reálné ceny. V REAL SPEKTRU zajistíme pro Vaši nemovitost ten nejlepší servis.

 

 

Chci nabídnout nemovitost k prodeji