Prodej nemovitosti s maximální diskrétností

V poslední době se při prodeji nemovitostí stále častěji setkáváme s požadavkem majitelů, kteří nechtějí svoji nemovitost veřejně prezentovat. K nejčastějším důvodům patří snaha zbytečně neznervóznit stávající nájemníky, nebo vlastní zaměstnance, případně nenarušit sousedské vztahy. I takový požadavek umíme řešit.
Jak to funguje?


První setkání a příprava nemovitosti k prodeji

S klientem si dohodneme nezávaznou schůzku. Pokud to povaha nemovitosti dovolí, dostavíme se mimo pracovní dobu, vozidlo bez firemních polepů je samozřejmostí. Vyžádáme si potřebné podklady k nemovitosti a provedeme prohlídku s maximální diskrétností.


Jak nemovitost nabídneme klientům?

Při nabízení nemovitosti využíváme vlastní rozsáhlé databáze (přes 2 000 poptávajících klientů). Vždy se snažíme získat maximum informací o dané nemovitosti, na základě kterých efektivně vyselektujeme reálné potenciální kupce a eliminujeme tak zbytečné prohlídky s nereálnými zájemci. Nabídku klientovi prezentujeme osobně a vždy uzavíráme tzv. Smlouvu o mlčenlivosti, abychom zamezili dalšímu šíření informací o prodeji nemovitosti. Prohlídky se zájemci opět řešíme v diskrétním režimu.


Realizace prodeje nemovitosti

Po zajištění kupujícího a odsouhlasení podmínek prodeje nemovitosti zajistíme kompletní servis související s prodejem nemovitosti:

  • právní služby,
  • spolupráce s bankami,
  • pochůzky po úřadech,
  • komunikace se schovatelem kupní ceny a další.


Výsledek

Více než 95% úspěšnost prodeje nemovitostí diskrétní formou bez inzerce.

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti a není ve Vašem zájmu ji veřejně prezentovat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi se s Vámi nezávazně sejdeme a zodpovíme Vám další dotazy.

 


Mgr. Tomáš Kokna
obchodní ředitel oddělení pro komerční nemovitosti

tel.: +420 724 255 155
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: tomas.kokna@realspektrum.cz

Více než 18 let pracuji v týmu makléřů zaměřených na prodej a pronájem průmyslových, skladových a podnikatelských nemovitostí. Náplní mé práce je poskytovat profesionální služby především majitelům nemovitostí, a to od základních konzultací až po přípravu nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu. Neváhejte mne kontaktovat, rád Vám pomohu.

 

Chci vědět více o neveřejném prodeji nemovitosti


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.