Prodej zámeckého domu 460 m2 - Bystřice pod Hostýnem

Lokalita: Bystřice pod Hostýnem
Cena: 13 990 000 Kč
včetně provize
Popis nemovitosti

Na základě výhradního zastoupení majitele Vám exkluzivně nabízíme prodej zámeckého domu s rozsáhlou rovinatou zahradou v Bystřici pod Hostýnem. Objekt historicky sloužil k bydlení správce barona Loudona u přilehlého zámku, historie nemovitosti sahá do druhé poloviny 18. století a je kulturní památkou.

Dispozice

Výměry: - celková užitná plocha nemovitosti 460,39 m² + přístavek na zahradě 65 m²
1.NP – 216, 21 m²
2.NP – 208,99 m² (vč. terasy 47,03 m²)
1.PP – sklep 35,19 m²
+ přístavek na zahradě – cca 65 m²
Pozemek celkem: 2258 m², rovinatý terén, parkování možné u budovy, studna s možností závlahy zahrady, jedná se o původní studnu z dob výstavby nemovitosti, sloužící převážně jako historický prvek.

V osmdesátých letech byla nemovitost využívána jako mateřská školka, v letech devadesátých sloužil dům k bydlení restituenta, který provedl v letech 1996-1998 rekonstrukci s přebudováním na komerční provoz jako showroom audiosystémů – poslechovou místnost v 1.NP a ve 2.NP jako luxusní apartmánové bydlení se dvěma ložnicemi.
V posledních dvou letech byla provedena kompletní oprava překrásné mansardové střechy, všech podlah ve 2.NP, nová kuchyně, koupelna, výmalba a interiéry.
Dále byl instalován kamerový systém s uložením záznamu, byla provedena výměna plynového kotle s možností ovládání přes mobilní telefon, rovněž tak příjezdové brány, kterou lze takhle ovládat prostřednictvím telefonu

Majitel má zpracovánu studii na přebudování 1.NP na čtyři apartmánové jednotky, přístavek za budovou by sloužil jako wellnes, velký pozemek skýtá možnost zbudování sportovního hřiště vč. tenisových kurtů.
V případě zájmu rád poskytnu bližší informace na zavolání či osobně u nás v kanceláři.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19694/22
 
Typ: Prodej
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Ubytování
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 460.39 m2
Plocha pozemku: 2258 m2
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná