Hotely na prodej Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Hotely na prodej Brno

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Hotely na prodej v Brně

Nabízíme jedinečnou nabídku prodeje hotelu v Brně a okolí. Takové investiční nemovitosti se příliš často neprodávají veřejně. Proto doporučujeme nás kontaktovat, protože možná máme neveřejnou nabídku hotelu na prodej v Brně právě pro vás. Investovat do hotelu v Brně se vám vyplatí, protože cena komerčních nemovitostní stále stoupá poměrně rychlým tempem. Navíc je Brno plné turistů a cizinců, kteří služeb hotelů rádi plně využívají. 

Neoslovila vás nabídka prodeje? Možná pro vás bude zajímavější pronájem hotelu v Brně. Jako renomovaná realitní kancelář s více než 32 500 spokojenými klienty jsme připraveni vám poskytnout komplexní servis pod jednou střechou. Máme vlastní právní, ekonomické i marketingové oddělení a spolupracujeme také s externími odborníky. Na komerční nemovitosti máme specializovaný celý tým. Připravíme pro vás naprosto bezpečný a bezproblémový obchod. Využijte nezávazné konzultace s námi a zjistěte, jaké máte možnosti.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.