Dle města

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Dle města

Lokalita: Brno
59 500 000,- Kč
Lokalita: Lelekovice
59 500 000,- Kč
Lokalita: Vlkoš
950,- Kč/za m2

Komerční nemovitosti na prodej

Pořiďte si do osobního vlastnictví komerční nemovitost. Nabízíme vám desítky komerčních nemovitostí na prodej. Můžete si tak koupit do osobního vlastnictví výrobní nebo skladové prostory, kanceláře, restaurace nebo třeba pozemky. Inzeráty denně aktualizujeme, můžete si tak být jisti, že všechny jsou platné. Proto nám v případě vašemu zájmu o komerční nemovitost neváhejte napsat, rádi vás komerční nemovitostí na prodej osobně provedeme. 

Pořídit si komerční nemovitost můžete proto, abyste ji aktivně využívali, ale také na investici. Nemovitosti obecně stále získávají na hodnotě – o to více pak komerční nemovitosti nacházející se v lukrativní lokalitě. Nechcete tolik investovat, ale využili byste komerční nemovitost? Potom se podívejte na pronájem komerčních nemovitostí. Mnoho nebytových prostor a komerčních nemovitostí je nabízeno k dlouhodobému pronájmu. 

Spolupracujte s námi, protože jsme profesionálové. Rozumíme komerčním realitám, máme celý specializovaný tým, který se stará pouze o nebytové nemovitosti. Zařídíme pro vás veškeré administrativní povinnosti, důkladně připravíme smlouvu a zajistíme bezproblémový komplexní servis po celou dobu. Věřte, že obchod s námi bude bezpečný a příjemný.

Mezi nejoblíbenější nemovitosti na prodej patří města jako Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov, Humpolec, Kuřim, Blučina, Ostrovačice, Popůvky u Brna, Svitavy, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Rosice, Ivančice, Znojmo, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Přerov, Olomouc, Vyškov, Prostějov, Letovice, Boskovice, Blansko, Tišnov nebo Bystřice nad Perštejnem.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.