Komerční nemovitosti Brno-venkov na prodej

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Komerční nemovitosti Brno-venkov na prodej

Lokalita: Lelekovice
59 500 000,- Kč

Komerční nemovitosti v Brně-venkov na prodej

Nabízíme komerční prostory na prodej v Brně-venkov a okolí. Venkov okolo Brna má tu výhodu, že je velmi blízko Brna, ale pozemky nebo nemovitosti jsou tady levnější. Nicméně jejich cena se stále zvyšuje, proto představují také ideální volbu, pokud hledáte nebytové prostory v Brně-venkov na investici. Náš prodej komerčních prostor Brno-venkov nabízí širokou škálu objektů – pozemky, výrobní areály, sklady a další prostory.

Například sklady, ale i výrobní haly jsou v lokalitě Brno-venkov výhodné, protože představují logisticky dobrou lokalitu. Navíc značně levnější než přímo v Brně. Pokud ale nechcete komerční nemovitost rovnou koupit, určitě pro vás bude vhodný pronájem komerční nemovitosti v Brně-venkov. Domluvte si s námi prohlídku, rádi vám vše podstatné osobně ukážeme. Na komerční reality jsme skuteční profesionálové.

Podívejte se, v čem vám můžeme pomoci. Přečtěte si hlavní důvody, proč jsme specialisté na komerční nemovitosti. Od roku 1991 nám prošly rukama stovky nemovitostí a více než 32 500 spokojených klientů.

Z nabídky doporučujeme sklady na prodej v Brně - venkov.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.