Komerční pozemky na prodej Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Komerční pozemky na prodej Brno

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Komerční pozemky na prodej v Brně

Unikátní nabídka komerčních pozemků na prodej v Brně a okolí. Využijte příležitosti a prohlédněte si možnosti, které vám komerční pozemek otevírá. Nabídka obsahuje jak zemědělskou půdu, tak prostory vhodné pro zahradnictví, odstavné parkoviště, rekreační zázemí a další zajímavé podnikatelské a developerské možnosti. Nevyhovuje vám prodej? Pronajměte si komerční pozemek v Brně. Naše realitní kancelář vám s realizací projektů na těchto pozemcích ráda pomůže. Máme bohaté zkušenosti, mluví za nás development za více než 2 000 000 000 korun, který jsme řídili. 

Věděli jste, že koupě komerčního pozemku může mít svá úskalí? Je potřeba zkontrolovat mnoho věcí, například územní plán obce nebo inženýrské sítě. Připravili jsme pro vás průvodce, na co se při koupi komerčního pozemku zaměřit. 

Prodej komerčního pozemku v Brně je potřeba velmi dobře ošetřit. Důkladně připravíme smlouvy pro obě strany, vyřešíme veškerou administrativu a vyřídíme dokumentaci kolem. Můžeme vám navíc pomoct s financováním. Jsme skuteční specialisté na komerční nemovitosti a pozemky v Brně. Využijte našich služeb, můžete si být jisti bezpečným a efektivním obchodem


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.