Obchodni prostory na prodej Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Obchodni prostory na prodej Brno

Lokalita: Brno
12 980 000,- Kč včetně provize

Nebytové prostory na prodej v Brně

Nabídka obchodních prostor na prodej v Brně nabízí velmi lukrativní nemovitosti s dobrým obchodním potenciálem. Brno má jako druhé největší město v České republice velkou kupní sílu, proto se vyplatí si právě tady otevřít obchod. Pokud hledáte obchodní prostory k prodeji, kontaktujte přímo naši realitní společnost, protože jsme odborníci na prodej komerčních realit. Nabízíme také obchodní prostory k pronájmu v Brně.

Obchodní prostory na prodej v Brně jsou skvělou investiční příležitostí. Pokud přemýšlíte, kam bezpečně uložit peníze, je koupě obchodního prostoru ideální volbou. Můžete si být jisti zhodnocením. Využijte příležitost, protože obchodní prostory v Brně jsou velmi lukrativní a navíc nedostatkové. 

Zajistíme pro vás prodej nebo koupi obchodu v Brně od začátku až do konce. Po celou dobu obchod koordinujeme a snažíme se, aby vše proběhlo zcela bez problémů. Možná rizika minimalizujeme ihned na začátku, kdy pečlivě připravíme právní dokumentaci a smlouvy. Vyřídíme také kompletní administrativu, která je k prodeji obchodních prostor nutná. 

Mimo nabídky obchodní prostorů na prodej nabízíme v Brně i řadu nemovitostí na pronájem.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.