Výrobní prostory a haly na prodej

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Výrobní prostory a haly na prodej

Lokalita: Vraclav
27 000 000,- Kč včetně provize
Lokalita: Blansko
53 000 000,- Kč
Lokalita: Otrokovice
informace u makléře

Prodej výrobních hal

Prohlédněte si nabídku prodeje výrobních prostor a hal. Sledujeme pro vás nabídky a udržujeme je stále aktuální. Pokud hledáte pro svou firmu výrobní halu nebo jiné výrobní prostory na prodej, určitě si vyberete. Některé naše nabídky jsou na venkově, takže nezaplatíte tolik, jako třeba v těsné blízkosti města, nebo přímo ve městě. Navíc také z logistického pohledu je to výhodné. Působíme napříč celou Českou republikou, takže pokud si nevyberete, dejte nám určitě vědět – poohlédneme se u partnerů a určitě pro vás najdeme výrobní halu podle vašich představ

Prohlédněte si, jak se vyvíjí trh se skladovými a výrobními nemovitostmi. Připravili jsme pro vás detailní přehled toho nejdůležitějšího. 

Investice do výrobních prostor se vám navíc vrátí, protože cena nemovitosti bude neustále stoupat. Nicméně využít můžete také pronájmu výrobních prostor. Jsme odborníci nejen na komerční reality a výrobní prostory nebo haly. Máme celé specializované oddělení, které řeší komerční nemovitosti. Rádi vám nabídneme kompletní servis se vším všudy. Celý obchod zkoordinujeme tak, aby proběhl bezpečně a efektivně. Nemovitost vám předáme do vašich rukou.

Největší nabídka výrobních prostor k prodeji je v Brně


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.