Pole, louky a lesy na prodej

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Pole, louky a lesy na prodej

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Prodej zemědělských pozemků - pole, louky a lesy

Vyberte si z nabídky prodeje polí, luk a lesů. Prodej pole je vhodnou příležitostí pro všechny, kteří chtějí investovat do zemědělských pozemků. Prohlédněte si aktuální inzeráty a ozvěte se nám – rádi vám jakékoli pole, louku nebo les ukážeme při osobní prohlídce. Můžeme vám nabídnout také pole na pronájem, stejně jako jiné zemědělské objekty, pokud nechcete investovat, ale rádi byste třeba rozšířili své hospodářství. 

Zemědělských pozemků není mnoho, proto pokud sháníte nějaký konkrétní, dejte nám určitě vědět. Máme síť partnerů a rádi vám najdeme pole, lesy nebo louky přesně na míru vašim požadavkům. Pro podobné případy máme specializovaný tým na komerční nemovitosti, který se o vás rád postará. Nabízíme komplexní služby, vyřešíme za vás všechnu nutnou administrativu, pečlivě připravíme smlouvy a bezpečně vás provedeme celým obchodem až po samotné předání pozemku.

Vyberte si z nabídky louk, polí a lesů na prodej. V nabídce máme také chaty a chalupy na prodej pro rekreaci a drobné zemědělství.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.