Pronájem obchodních prostor 259m2, ulice Benešova, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 49 000 Kč/za měsíc
včetně provize + provozní náklady
Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory o rozloze 259 m² na jedné z nejrušnějších a zároveň nejvyhledávanějších ulic města Brna, kterou denně projdou desítky tisíc lidí. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Mezi další výhody patří výborná dostupnost MHD. Díky této strategické poloze máte vše na dosah. Nabízíme pronájem prostor na ulici Benešova.

Dispozice

Jedná se o rohovou jednotku s okny do ulice a vlastním bočním vstupem. Prostor je rozdělen do dvou podlaží o celkové ploše 259 m². Každé z podlaží disponuje vlastním sociálním zařízením a zázemím.
Možnost umístění reklamy na fasádu budovy.
Prostor má multifunkční využití, je ideální jako kavárna, studený bar, lahůdky, pobočka společnosti, zásilkovna, výdejna e-shopu, kadeřnictví, vzorkovna apod.
Majitel požaduje zpracování detailního projektu o záměru klienta.

K dispozici ihned.
Více informací v RK.
Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

Co od nás můžete čekat:
Za zajištění pronájmu obchodních prostor u nás neplatíte provizi. Další zajímavé nabídky obchodních prostor či kanceláří najdete na našem webu. Pokud si nevyberete z naší nabídky, náš specialista na kanceláře v Brně vám rád poskytne informace k dalším, neveřejným nabídkám.
*Průkaz energetické náročnosti budovy není aktuálně k dispozici. V inzerci je dle legislativních požadavků uvedena en. třída G.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19230/21
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Obchodní prostory
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 259 m2
Možné úpravy: Ano
Výtah: Ne
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná