Pronájem obchodních prostor 565 m2 v obchodní zóně, Okružní, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 158 200 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, bez provize RK
Popis nemovitosti

NC Okružní je jedinečným komerčním projektem v severní části Brna, který vyniká především perfektním napojením na Brněnský městský okruh a občanskou vybaveností přímo v daném místě. Potřebujete nakoupit (Lidl, Penny market, Albert), na Poštu, do drogerie nebo zverimexu? Je libo Plavecký bazén po práci? Vše na jednom místě!

Dispozice

Nabízíme viditelný prosvětlený prostor s výlohami, vlastním přístupem, zásobovací rampou s nákladním výtahem. Celková výměra prostor je 565 m². Součástí je vybudovaná kuchyňka a sociální zázemí.

Budova z leteckého pohledu připomínající hřebínek je proložená terasovými výklenky. Celý komerční projekt nabízí přes 1.500 m² retailových ploch a necelých 10.000 m² kancelářských ploch. Venkovní parkování v okolí budovy i garážová stání nabízejí dostatečnou kapacitu pro nájemce i jejich návštěvy. Objekt je umístěn na vnější hranici Brněnského městského okruhu v severní části Brna při ulici Okružní. V bezprostřední blízkosti je vlaková zastávka Lesná, autobusová zastávka (Poliklinika Lesná), do 250 m zastávka TRAM (Halasovo náměstí), supermarkety, restaurace (i přímo v budově), plavecký bazén, Česká pošta. Autem do centra 10 min.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19992/23
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Obchodní prostory
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 565 m2
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Sklad: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná