Hotely a penziony k pronájmu

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Hotely a penziony k pronájmu

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Pronájem hotelů po celé ČR

Přinášíme vám jedinečný pronájem penzionů k podnikání. Inzeráty tohoto typu jsou většinou neveřejné, takže s námi máte jedinečnou možnost investovat do svého podnikání. Hotely a penziony k pronájmu jsou skvělou příležitostí, pokud máte kapitál – navíc jsou na lukrativním místě a většina z nich má i historii, to je velké plus pro budoucí podnikání. Prohlédněte si nabídku penzionů k pronájmu. Pokud vás některý z inzerátů zaujal, rádi vás hotelem k pronájmu osobně provedeme a ukážeme vám jeho přednosti. 

Nezaujala vás nabídka pronájmu penzionů k podnikání? Podívejte se na penziony a hotely na prodej. Pronájem penzionů a hotelů má tu výhodu, že nemusíte tolik investovat na začátku a nejdete do rizika. Hotely a penziony jsou k dlouhodobému pronájmu. Určitě nás kontaktujte také v případě, že jste nenašli nic, co by se vám líbilo – mnoho hotelů a penzionů se nabízí neveřejně, určitě vám dřív nebo později najdeme nemovitost přímo na míru vašim požadavkům. Máme na komerční nemovitosti celý specializovaný tým, proto vám můžeme poskytnout prvotřídní komplexní servis.

Nabídka hotelů k pronájmu je největší v Brně


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.