Komerční pozemky na pronájem Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Komerční pozemky na pronájem Brno

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Komerční pozemky k pronájmu v Brně

Naše nabídka pronájmu komerčních pozemků v Brně a okolí otevírá zajímavé podnikatelské a developerské možnosti. Prohlédněte si lukrativní komerční pozemky v Brně. Může na nich vzniknout například odstavná plocha pro kamiony, zahradnictví, sportoviště a další zajímavé projekty. Můžete se podívat také na nabídku prodeje komerčních pozemků v Brně. Rádi vám pomůžeme vše realizovat, máme zkušenosti s developmentem za více než 2 000 000 000 korun. Naše realitní kancelář je vám plně k dispozici. 

Jsme profesionálové na komerční nemovitosti a pozemky v Brně a okolí. Komerčními realitami se u nás zabývá celý odborný tým. Rádi vás nezávazně pozemkem k pronájmu provedeme a vysvětlíme všechny detaily a přednosti. Poskytneme vám kompletní servis pro případ, že si budete chtít komerční pozemek v Brně pronajmout. Připravíme všechny nutné dokumenty, vyřídíme administrativu a společně s renomovanou právní kanceláří pečlivě připravíme smlouvy. Můžete si být jisti, že s námi proběhne celý obchod bezpečně.

V Brně vám můžeme nabídnout komerční pozemky také na prodej.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.