Nájemní domy na pronájem

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Nájemní domy na pronájem

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Pronájem nájemních domů

Prohlédněte si nabídku pronájmu činžovního domu. Aktuální inzeráty, které nabízejí pronájem nájemního domu na jednom místě, a to z celé České republiky. Vybírejte podle svého uvážení – rádi si s vámi domluvíme osobní prohlídku a celou nemovitost vám do detailu představíme. Jestliže jste nenašli žádnou nabídku, která by vám vyhovovala, doporučujeme nás kontaktovat. Seženeme vám pronájem činžovního domu přesně na míru přes naše obchodní partnery. Podívat se můžete také na prodej nájemního domu, který získáte do osobního vlastnictví – například na investici

Pokud se chystáte pronajmout nájemní dům, určitě byste měli vědět, jaký je rozdíl mezi právy nájemníka a podnájemníka

Spolupracujte s odborníky na komerční nemovitosti. Máme specializovaný tým, který se stará pouze o komerční nemovitosti. Umíme celý proces pronájmu činžovního domu koordinovat tak, aby došel rychle zdárnému konci. Postaráme se o všechny administrativní nutnosti, připravíme dokumenty a zajistíme pečlivou smlouvu ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří. S námi máte jistotu bezpečného obchodu.

Největší nabídka nájemních domů k pronájmu je v Brně.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.