Restaurace k pronájmu Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Restaurace k pronájmu Brno

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Pronájem restaurací v Brně

Široká nabídka pronájmu restaurací v Brně a okolí. Využijte jedinečné možnosti otevřít si restauraci v Brně – druhém největším městě v České republice, kde je velká kupní síla. Pokud hledáte raději investici, nabízíme také restaurace a kavárny v Brně na prodej. Lukrativní prostory v samém centru Brna a jeho okolí, kde je ideální otevřít si nejen restauraci, ale také kavárnu nebo přímo bar. Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a rádi vás nezávazně nemovitostí provedeme. 

Nenašli jste žádnou nabídku pro vás? Přesto nás kontaktujte. Někteří majitelé si totiž nepřejí veřejný prodej. Navíc máme širokou obchodní síť, takže vám možná seženeme restauraci nebo bar k pronájmu v Brně přímo na míru. Využijte tak naší renomované realitní kanceláře, která má za sebou více než 32 500 spokojených klientů. Máme specialisty, kteří se starají pouze o komerční nemovitosti, jako je například pronájem baru. Vše pro vás připravíme do nejmenších detailů, s námi proběhne obchod bezproblémově a efektivně.

Restaurace v Brně jsou v naší nabídce také na prodej.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.