Výrobní prostory a haly na pronájem Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Výrobní prostory a haly na pronájem Brno


Pronájem výrobních prostor v Brně

Využijte strategicky výhodné místo Brna, které je ideálním místem, kde mít vlastní výrobu nebo sklad. Prohlédněte si naši aktuální nabídku pronájmu výrobních prostor v Brně. Velkou výhodou Brna je, že právě tady najdete kvalifikovanou pracovní sílu, stejně jako řemeslné a dělnické profese. Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás a rádi si s vámi domluvíme prohlídku přímo na místě.

Nemovitosti nás baví, tím si buďte jisti. Už jsme tady s vámi 31 let. Domluvte si s námi nezávaznou realitní konzultaci.

Naše realitní kancelář je připravena nabídnout vám ty nejlepší výrobní haly k pronájmu v Brně a okolí.  Využijte zkušeností naší realitní kanceláře, vše za vás zařídíme. Připravíme všechny potřebné dokumenty, smlouvy a vyřídíme všechnu nutnou administrativu. Můžete si být jisti, že díky nám si můžete pronajmout výrobní prostory a haly v Brně bez starostí. 

Kromě pronájmu nabízíme také prodej hal a výrobních prostor v Brně. Brno je nejen skvělá strategická poloha, ale ještě lepší investice. Investice do nemovitostí se vám určitě vyplatí. Navíc takovou nemovitost potom můžete snadno pronajmout. Pokud jste v nabídce pronájmů nic nenašli, nezoufejte. Určitě nás kontaktujte, protože některé nabídky pronájmu výrobních prostor v Brně jsou neveřejné – vlastníci si veřejnou nabídku nepřejí. Společně určitě něco najdeme.

V Brně nabízíme také výrobní haly na prodej.

Prohlédněte si také další nebytové prostory v Brně k pronájmu za skvělé ceny.

Hledáte výrobní prostory na míru? Oslovte vám a nabídneme vám neveřejné nabídky. Garantujeme, že vám předložíme relevantní nemovitosti.

 

Při pronájmu prostor pro dílnu v Brně je třeba zvážit několik kritérií, například:

  • Typ dílny: jaký druh dílny potřebujete, například pro převládá výroba, výroba v kombinaci s prodejním showroomem nebo také skladovací prostor.
  • Velikost dílny: kolik prostoru a vybavení potřebujete a zda potřebujete nějaké speciální funkce, jako je odvětrávání nebo zabezpečení.
  • Umístění a dostupnost prostoru vaší dílny: potřebujete dobré dopravní spojení a možnost parkování? Chcete mít dílnu v centru Brna nebo vám postačí okrajová část?
  • Náklady na pronájem: do hry vstupují i náklady na nájem, služby a pojištění různých dílenských prostor. Důležitá také může být výpovědní lhůta.

Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.