Pole, louky a lesy na pronájem

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Pole, louky a lesy na pronájem

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Pole, louky a lesy k pronájmu

Pronajměte si louku, pole nebo třeba lesy. Unikátní možnost pro všechny, kteří chtějí rozšířit své hospodářství a další podnikatelské aktivity. Možností pronájmu zemědělských ploch je málo, my pro vás ale neustále nabídky aktualizujeme. Pokud máte ale jinou představu a nevybrali jste si, dejte nám vědět – máme širokou partnerskou síť, díky které dokážeme sehnat zemědělský pozemek nebo například nemovitost podle vašich představ. Domluvte si nezávaznou konzultaci s naším expertem na zemědělské plochy a nemovitosti. 

Pokud hledáte spíše investici do zemědělských ploch, podívejte se na pole na prodej, louky a lesy. Koupením těchto zemědělských ploch můžete velmi dobře investovat. Nemovitosti, stejně jako pozemky, stále získávají na hodnotě. Zaujal vás některý z inzerátů? Rádi vám osobně celý pozemek ukážeme, řekneme vám jeho výhody a postaráme se o všechno až k bezproblémovému předání. Svým klientům poskytujeme komplexní servis.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.