Služby pro majitele komerčních nemovitostí

Služby pro majitele komerčních nemovitostí

 

Prodejte s námi svoji nemovitost za nejvyšší možnou cenu

Na realitním trhu úspěšně působíme od roku 1991. Za tuto dobu jsme si vybudovali vlastní širokou databází prověřených klientů, kteří mají zájem koupit nebo si pronajmout nemovitosti k podnikání. Jsme připraveni najít solventního kupce nebo nájemce i pro Vaši nemovitost a postarat se o rychlý a bezpečný prodej či pronájem. 
 
 
Správná nabídková cena je základ
Vždy začínáme nastavení správné prodejní ceny nebo výše nájemného. Tržní ceny nemovitostí profesionálně stanovujeme už spoustu let. Sledujeme vývoj trendů u jednotlivých typů nemovitostí a máme také kompletní přehled o aktuální nabídce a poptávce na trhu. Díky tomu dokážeme přesně určit cenu Vaší nemovitosti.

Důležitá je prezentace
Perfektní prezentace zaujme více klientů. Proto se postaráme o profesionální focení a následné doladění fotografií s grafikem. Samozřejmostí je poutavý popis, který zájemce osloví.
 
Široká inzerce pro každou nemovitost
Prezentace na více než 20 nejnavštěvovanějších realitní serverech (sreality, reality.idnes.cz, realcity, atd.) a na vlastních stránkách realspektrum.cz, které měsíčně navštíví více než 15 000 uživatelů. K tomu tištěná inzerce v odborných magazínech a ve vlastních Business novinách. To od nás dostanete zcela zdarma.

Vlastní široká databáze poptávajících klientů
Za dobu svého fungování sme si vybudovali rozsáhlou databázi poptávajících klientů z celé České republiky s jasně specifikovanými požadavky na koupi. Dlouhodobě ji udržujeme a rozšiřujeme o nové investory. Není tedy žádnou výjimkou, že některé nemovitosti prodáme nebo pronajmeme ještě před spuštěním samotné inzerce. V případě zájmu jsme také schopni zajistit prodej i pronájem Vaší nemovitosti neveřejnou cestou a bez nutnosti inzerce.

Specializace na jednotlivé oblasti realitního trhu
Chceme, aby byla zachována vysoká kvalita našich služeb. I proto sázíme na oborovou specializaci makléřů. Ti se věnují prodeji či pronájmu jen určitého druhu nemovitostí a mohou Vám tak nabídnout vyšší odbornost a profesionalitu. Realitní sortiment rozdělujeme na dvě hlavní odvětví, a to na nemovitosti k bydlení a rekreaci (byty, rodinné domy, chaty, chalupy, developerské projekty a pozemky pro bydlení) a nemovitosti pro business a investice (kancelářské a obchodní jednotky, průmyslové a skladové nemovitosti, nájemní domy a administrativní objekty).

Vše od obchodu, přes finance až po právo
Poskytneme Vám úplný realitní servis se všemi doplňujícími a navazujícími službami a postaráme se o bezpečný průběh každého realitního obchodu. Proto spolupracujeme s přední brněnskou advokátní kanceláří Muzikář&Partners, která garantuje správnost všech smluv. Samozřejmostí jsou také služby jako je úschova kupní ceny, PENB či vyhotovení daňových přiznání.

 

Chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji nebo k pronájmu? Kontaktujte nás


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.