Nádherné moderní domy v městské části Brno-Jehnice

Moderní bydlení ve vysoké kvalitě, které splňuje standardy dnešní doby – i tak bychom mohli nazvat nový developerský projekt Rezidence Bavaria, který vzniká na severu Brna. Rezidence je určena především pro zájemce, kteří hledají osobité bydlení ve vysoké kvalitě a ještě lepší lokalitě. Rezidence Bavaria nabízí vše, včetně výborné infrastruktury. Pro rodinu se jedná o ideální místo k životu.

Skvělá lokalita na severu Brna v městské části Jehnice

Lokalita v městské části Jehnice na severu Brna, kde novou Rezidenci Bavaria najdete, nabízí široké vyžití a splňuje podmínky pro spokojené bydlení. Obrovskou výhodou je, že rezidence je z velké části obklopena přírodou, je zasazena do klidného lesoparku. Zástavba v této oblasti už je stabilizovaná, je tak nepravděpodobné, že by se okolo stavělo a příroda se měnila. Ano, jen několik málo kroků a jste přímo v přírodě, přitom kousek od centra Brna. Využít můžete auto, případně pravidelnou MHD, vzdálenost do centra je přibližně 10 kilometrů.

 Na Rezidenci Bavaria oceníte propojenost s přírodou. Takovou možnost nabízí málokterá lokalita a už vůbec ne nový developerský projekt. Právě v tomto je Bavaria zcela unikátní.

Pokud ale nebudete chtít, do centra Brna vůbec nemusíte, protože Jehnice nabízí vše, co budete k životu potřebovat. Blízko je obchodní centrum, stejně jako škola a školka. Navíc infrastruktura je tady výborná, takže se velmi rychle dostanete všude, kam budete potřebovat. Zároveň lokalita Jehnice nabízí mnoho volnočasových aktivit – kousek od rezidence například vede cyklostezka.

Rodinné domy pro spokojený život

Nepropásněte šanci na jedinečné moderní řadové domy o velkorysé dispozici 4+kk. Každý dům můžete mít se zahradou a zároveň garáží, terasou a balkonem. Nabízí tak vše, co u rodinného domu budete potřebovat. Domy jsou navrženy tak, aby splňovaly vysoký standard dnešní doby. Uvnitř najdete dřevěné podlahy včetně podlahového vytápění, klimatizaci, venkovní žaluzie a mnoho dalších předností. Výhodou je také energetická třída B, tedy druhá nejlepší – velmi úsporná. Nebudete tak za energie platit víc než je nutné. Cena domů začíná na 15 257 500 Kč, ale lze předpokládat, že jejich hodnota velmi rychle poroste, jsou tak vhodné také na investici.