Kanceláře na prodej Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Kanceláře na prodej Brno


Prodej kanceláří v Brně

Prohlédněte si nabídku prodeje kanceláří v Brně. Hledáte pro svou firmu unikátní kancelářské prostory? Brno je ideální volbou, nabízí totiž velmi dobré strategické umístění, stejně jako velkou kupní sílu a obchodní příležitosti. Navíc kanceláře v centru Brna jsou lukrativní a reprezentativní. Vyberte si ze široké nabídky kanceláří na prodej v Brně. Nabízíme ale také pronájem kancelářských prostor

Kanceláře v Brně jsou ideálním místem, pokud hledáte nové kancelářské prostory, kam by se mohla vaše firma přestěhovat. Stejně tak jsou reprezentativní na schůzky s klienty. Pokud jste v nabídce nesehnali odpovídající kanceláře k prodeji, nezoufejte a dejte nám vědět – poohlédneme se u partnerů.  

Zajistíme pro vás prodej kanceláří v Brně od začátku až do konce, do samotného předání nemovitosti do vašich rukou. Jsme profesionálové na komerční reality nejen v Brně. Koordinujeme obchod po celou dobu a hlídáme, aby vše proběhlo zcela bez komplikací. Hned na začátku minimalizujeme rizika pečlivě připravenými právními dokumenty a smlouvou.

Nabízíme také kanceláře k pronájmu v Brně.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.