Skladové prostory na prodej Kuřim

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Skladové prostory na prodej Kuřim

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Sklady na prodej v Kuřimi

Prohlédněte si naši aktuální nabídku skladů na prodej v Kuřimi. Jedná se o velmi lukrativní lokalitu z pohledu logistiky. Ideální místo pro váš sklad, který bude dostatečnou distribucí pro celou Moravu. Máme v nabídce opravdu velké sklady na prodej v Kuřimi, ale také některé menší. Jsme specialisté na komerční nemovitosti v Kuřimi a okolí, kde působíme už od roku 1991. Na svém kontě máme více než 5 000 000 m2 prodaných a pronajatých skladů nebo výrobních hal. Spolupracujte se skutečnými odborníky.

Nevyhovuje vám žádný sklad na prodej v Kuřimi? Přesto nás kontaktujte, protože některé nabídky nejsou kvůli přání majitelů veřejné – prodáváme je přes naši širokou obchodní síť. Možná to bude nabídka skladů na prodej právě pro vás. Nebo vás láká spíše nabídka pronájmu skladových prostor v Kuřimi, která pro vás bude výhodnější? Rádi vás provedeme bezpečně celým obchodem prodeje skladů v Kuřimi. Připravíme vše, co bude potřeba, včetně důkladných právních smluv ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří.

Kromě skladových prostor v Kuřimi prodáváme sklady také v lokalitách Brno, Brno-venkov, Blučina, Ostrovačice, Popůvky, Svitavy, Havlíčkův Brod, Humpolec, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Rosice, Ivančice, Znojmo, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Přerov, Olomouc, Vyškov, Prostějov, Letovice, Boskovice, Blansko, Tišnov a Bystřice nad Perštejnem.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.