Pronájem administrativní budovy s kancelářskou plochou 564 m2, ulice Plynárenská, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 150 000 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, neplatíte provizi RK
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme samostatnou dvoupodlažní kancelářskou budovu o kancelářské užitné ploše 564 m². Střežený skladově-administrativní areál se nachází v blízkosti centra Brna s možností pronájmu dostatečného množství parkovacích stání. Zastávka MHD a občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti (Albert, restaurace, služby/Křenová). Pokud hledáte kombinaci velké konferenční místnosti/showroomu a kancelářského zázemí pro Vaši firmu, tak je pro Vás budova dispozičně připravena. V opačném případě je k dispozici pro Vaše úpravy a splnění všech požadavků na prostory.

Dispozice

Areál je obsluhován centrální recepcí/vrátnicí, kanceláře jsou klimatizované s možností částečného vybavení dle foto. Jedná se o samostatný objekt s vlastním vstupem. V přízemí za vstupními dvěřmi je prostor pro zbudování recepce nebo drobného posezení pro návštěvy, příruční sklad (cca 12 m²), kompletní sociální zázemí, kuchyňka, modulativní polootevřené šatny a dominanta budovy v podobě 250 m² velké konferenční místnosti. Nevyužijete ?, v tom případě si prostor rozdělte třeba na 4 větší kanceláře pro Vaše jednotlivé týmy.
Vnitřní prosklené schodiště spojuje 1. a 2.NP, kde jsou další toalety, kuchyňka, technické zázemí/serverovna, možnost až 8 kanceláří, menší sklad.
Celková čistá kancelářská plocha je cca 570 m². Při maximálním obsazení lze uvažovat o 40 - 60 zaměstnancích. Při využití 1.NP pro jiné účely než kancelářské zde může najít zázemí i firma o cca 30 zaměstnancích.

Pokud Vás nemovitost zajímá, neváhejte si domluvit prohlídku.
Více informací Vám rád doplním. Půdorysy k dispozici.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19977/23
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 564 m2
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ne
Sklad: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná