Kanceláře na pronájem Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Kanceláře na pronájem Brno


Největší výběr kanceláří k pronájmu v Brně

Vyberte si kancelář k pronájmu v Brně. Pokud hledáte pro svou firmu nové kancelářské prostory, je Brno skvělou volbou. Jako druhé největší město v České republice nabízí velkou kupní sílu i obchodní příležitosti. Kancelářské prostory v centru Brna jsou velmi lukrativní a reprezentativní. Vyberte si z nabídky ty nejlepší kanceláře právě pro vás. U nás neplatíte při pronájmu kanceláří provize.

Zprostředkujeme vám pronájem nebo také prodej kanceláří v Brně, a to přesně podle vašich představ. Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že jsme profesionálové, v oboru komerčních realit. Uvnitř kanceláře k pronájmu si můžete zařídit vlastní kanceláře firmy, nebo také kancelář pro schůzky s klienty a další. Spolupracujte s námi, protože zařídíme naprosto vše potřebné a postaráme se o bezproblémový obchod zcela bez starostí

Naše realitní společnost Real Spektrum má za sebou mnoho prodejů a pronájmů kancelářských prostor. Pronajali jsme nejvíce kancelářských prostor v Brně a disponujeme širokou databází kanceláří i klientů. Koordinujeme celý obchod od jeho vzniku až po předání nemovitosti – s námi si pronajmete kanceláře v Brně snadněji, než si myslíte. 

Navštivte také náš specializovaný vyhledávač kanceláří - Donajmu.cz

Prohlédněte si také další nebytové prostory v Brně k pronájmu za skvělé ceny.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.