Pronájem kanceláří 1126 m2, Londýnské náměstí, Brno - Štýřice

Lokalita: Brno
Cena: 403 483 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, bez provize RK
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o výměře 1126 m², v budově E administrativního centra Brno Business Park na Londýnském náměstí. Budova je aktuálně ve výstavbě a bude mít celkem 12 NP a 2 PP, s celkovou plochou kanceláří 11 487 m². Předpokládaný termín dokončení 05/22. Kanceláře jsou zařazeny do prémiové kategorie A.

Dispozice

Standardy kanceláří a centra:
- Recepce nejvyššího standardu, 3 výtahy, klimatizace, Vytápění radiátory, Otevíratelná okna, Stropní osvětlení, Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi, Protipožární systém s kouřovými detektory, Telefonní systém vedený optickými kabely a linkami ISDN, 24 hodinová bezpečností služba, Kamerový systém, Záložní generátor

Parkování v centru - 730 stávajících parkovacích stání. Nově v budově E 186 parkovacích stání v 1. a 2. PP budovy. Výborná dopravní dostupnost - zastávky MHD před centrem.

Konkrétní nabídka vychází z klientských požadavků na prostory.

Co od nás můžete čekat:
Za zajištění pronájmu kanceláří u nás neplatíte provizi. Náš specialista na pronájem kancelářských ploch Vás provede celkovou nabídkou na trhu, pomůže Vám zanalyzovat potřeby vaší společnosti a nabídne Vám optimální řešení pro spokojenost Vašich zaměstnanců a úsporu nákladů. Našim cílem je uspořit váš čas a najít vaší společnosti kanceláře, kde budete spokojeni.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19172/21
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 1126 m2
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: C – Úsporná