Pronájem kanceláří 400 m2, ulice Purkyňova, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 120 000 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, bez provize RK
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme pronájem kancelářských prostor v severní části Brna, městská část Medlánky. Strategická poloha v blízkosti prodlouženého Brněnského okruhu, výborné napojení na D1 a magistrálu směr Svitavy. Před budovou MHD, tramvaj č.12. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Podnikatelský park kampusového typu nabízí formou pronájmu smíšené prostory pro kanceláře, obchodní prostory, výzkum a lehký průmysl. Součástí komplexu jsou maloobchodní, restaurační a další servisní služby situované u nově vybudovaného jezírka a příjemného zeleného parku. Klient neplatí provizi.

Dispozice

Celková výměra prostor cca 400 m². Kanceláře jsou situovány ve 2.NP budovy A a momentálně jsou řešeny formou open space s několika zasedacími místnostmi, archivem a vlastní kuchyňkou. Z oken jsou výhledy na park s jezerem, kolem budovy je zeleň a relaxační zóny. Na oběd si můžete seběhnout do přízemí a využít restauraci přímo v budově orientovanou do parku.
Technologie: systémová hliníková fasáda, trojsklo, otvíravá okna, venkovní žaluzie, vzt: centrální s rekuperací, parní vlhčení, indukční jednotky, zdvojená podlaha, výtah, recepce, 24/7, sprcha, parking,

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19165/21
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 400 m2
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Sklad: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: B – Velmi úsporná