Pronájem kancelářských prostor 204 m2 ve 2.NP s možností mezonetové nástavby, ulice Svatopetrská, Brno - Komárov

Lokalita: Brno
Cena: 48 666 Kč/za měsíc
včetně provize + provozní náklady, neplatíte provizi RK
Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu neobvyklé kancelářské prostory s vlastním vstupem, foyer a prostorem pro recepci. Areál nabízí výjimečné prostředí na pomezí řeky Ponávky a centra města Brna. Budova a celý areál leží na strategickém místě v rámci brněnské infrastruktury. Je zde výborná dostupnost na dálnice D1 a D2, městská hromadná doprava má své zastávky v bezprostřední blízkosti budovy.

Dispozice

Celková plocha prostor činí 204 m². Umístění ve 2.NP, příchod je vnitřním vlastním schodištěm a vstupem z 1.NP. Prostory velkoplošné kanceláře jsou nabízeny v dokončeném standardu jako jsou vinylové podklady, dlažba, vlastní sociální zařízení, kuchyňka a možnost sdíleného sociálního zázemí v 1.NP, podlahové vytápění, velkoplošný světlík poskytující dostatečné osvětlení celého prostoru denním světlem aj. Nabízí se mezonetová vestavba, která navýší podlahovou plochu.
Budova a celý areál jsou střeženy 24hod denně, v areálu naleznete restauraci, obchod s potravinami nebo třeba Cyklo-speciality. Budoucí nájemníky bude zajímat i blízkost komárovské cyklostezky nebo třeba přilehlá odpočinková zóna při zrekonstruovaném nábřeží Ponávky.
Průkaz energetické náročnosti budovy není aktuálně k dispozici. V inzerci je dle legislativních požadavků uvedena en. třída G.
Více informací v RK.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19526/22
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 204 m2
Parkování: Ano
Výtah: Ne
Prémiová nabídka: Ano
Sklad: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná