Pronájem kancelářských prostor 205 m2, ulice Veveří, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 68 880 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, neplatíte provizi RK
Popis nemovitosti

Budova se nachází v městské části Žabovřesky v jedné z nejatraktivnějších lokalit města Brna. Mimořádné je toto místo z hlediska dopravní dostupnosti sítě městské hromadné dopravy (blízko zastávka Tábor). Celková pronajímatelná plocha nemovitosti činí přes 8 000 m². K dispozici kancelářský celek v 6.NP o výměře 205 m². Atraktivní lokalita s blízkým napojením na městský okruh. Výborná dopravní dostupnost automobilem i MHD. V okolí restaurační zařízení, v blízkosti pošta, finanční úřad, Lidl a další občanská vybavenost.

Dispozice

Dispozičně připraveno jako open space + jedna kancelář. Možnost klientsky dále rozdělit na mešní kanceláře.
V přízemí se nachází centrální recepce, bankovní pobočka, prodejní plocha, umělecká galerie a průjezd do dvorní části budovy. Zde je situováno zastřešené parkoviště pro 58 automobilů a vjezd do podzemního podlaží s garážemi, které nabízí dostatek parkovacích stání. Moderní kancelářské prostory standardu A nabízejí optické internetové připojení, sluneční clony, flexibilitu členění prostor a elegantní moderní design a provozní technologie. Světlá výška kancelářských prostor 3 m, podhledy včetně osvětlení, individuálně nastavitelné chlazení a topení, rozvod vzduchotechniky (HVAC), podlahové boxy pro vedení instalací, otevíratelná okna.

Atraktivní lokalita s blízkým napojením na městský okruh. Výborná dopravní dostupnost automobilem i MHD. V okolí restaurační zařízení, v blízkosti pošta, finanční úřad, Lidl a další občanská vybavenost.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19674/22
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 205 m2
Garáž: Ano
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Sklad: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: C – Úsporná