Pronájem kancelářských prostor 550 m2 na jihu Brna, ulice Heršpická

Lokalita: Brno
Cena: 146 667 Kč/za měsíc
+ energie a služby, neplatíte provizi RK
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu samostatný kancelářský celek ( celé 13. NP ) na jihu Brna, v budově M Paláce. Výborná dopraní dostupnost na D1 a do centra Brna. K dispozici 8/22. Ilustrativní foto. Obchodní a společenské centrum M-Palác je tradičním místem konání významných obchodních, kulturních a společenských akcí. Budova M-Paláce je rozdělena na administrativní a obchodní část a poskytuje zázemí mnoha společnostem, v nejvyšším 16. patře je umístěna vyhlídka s restaurací a barem. Výhodné umístění v jižním centru Brna zajišťuje bezproblémovou dostupnost, ať již k M-Paláci přijíždíte z centra města nebo dálnicí D1 z Prahy a Olomouce, dálnicí D2 z Bratislavy nebo rychlostní komunikací R52 z Mikulova. Také parkovací kapacity M-Paláce jsou dostatečně dimenzované - k dispozici jsou monitorované podzemní garáže nebo přilehlá parkovací místa.

Dispozice

Celková výměra prostor 550 m².

Za zajištění pronájmu kanceláří u nás neplatíte provizi. Další zajímavé nabídky kanceláří najdete na našem webu realspektrum.cz. Pokud si nevyberete z naší nabídky, náš specialista na kanceláře v Brně Vám rád poskytne informace k dalším, neveřejným nabídkám brněnských kanceláří.

*Průkaz energetické náročnosti budovy není aktuálně k dispozici. V inzerci je dle legislativních požadavků uvedena en. třída G.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19430/22
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 550 m2
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Stravování v budově: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná