Pronájem obchodních prostor 191 m2, Brno - Veveří

Lokalita: Brno
Cena: 83 085 Kč/za měsíc
včetně provize + provozní náklady
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní prostory o výměře 191 m² v administrativní budově nacházející se poblíž brněnských trojčat v jedné z nejvyhledávanějších částí města Brna. Jedná se o objekt s výbornou strategickou polohou, v bezprostřední blízkosti centra (dojezd 5 minut). Zastávka MHD cca 100 m. K dispozici parkování před budovou k pronájmu. V budově se nachází banka, prodejna elektroniky, realitní kancelář, daňové poradenství a další. V areálu je možnost stravování pro zaměstnance i dostupnost závodního lékaře.

Dispozice

Kancelářské prostory jsou přístupné z ulice a nachází se v 1. NP podlaží z celkových 6 NP. Výhodou je hlavní a služební vchod. Prostory jsou dispozičně řešené jako open space, dále je možné využívat dvě jednací místnosti, kancelář, sklad, kuchyňku a sociální zázemí. V budově je centrální recepce, výtahy, ostraha a další služby potřebné pro provoz. Možnost viditelného označení společnosti.

Prostory jsou v dobrém stavebně technickém stavu s klimatizací.

Cena nájmu a služeb:
Nájemné 435 Kč/m²/měsíc
Služby 110 Kč/m²/měsíc

K pronájmu od 1.1.2022.

Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.
Za zajištění pronájmu kanceláří u nás neplatíte provizi. Další zajímavé nabídky kanceláří najdete na našem webu realspektrum.cz. Pokud si nevyberete z naší nabídky, náš specialista na kanceláře v Brně Vám rád poskytne informace k dalším, neveřejným nabídkám brněnských kanceláří.

*Průkaz energetické náročnosti budovy není aktuálně k dispozici. V inzerci je dle legislativních požadavků uvedena en. třída G.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19215/21
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Obchodní prostory
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 191 m2
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Sklad: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná